.

.

200pcs Mylar Сребрена Фолија Внатрешна Храна за Складирање на Топлината Запечатување Вакуум Торба w/ Солза Рецка Отворање на Алуминиум Влага Доказ Пакет Торбичка

200pcs Mylar Сребрена Фолија Внатрешна Храна за Складирање на Топлината Запечатување Вакуум Торба w/ Солза Рецка Отворање на

DEN 816.00
Количина на стоки

Големина : Надвор Димензија : 8*12cm, 3.1"x4.7" Внатре Димензија : 7*11.5 cm, 2.8"x4.5"
Надвор Димензија : 9*13cm, 3.5"х5.1" Внатре Димензија : 8*12.5 cm, 3.1"x4.9"
Надвор Димензија : 10*15cm, 3.9"х5.9" Внатре Димензија : 9*14.5 cm, 3.5"х5.7"
Надвор Димензија : 12*18cm, 4.7"x7.1" Внатре Димензија : 10.5*и 17,5 см,4.1"x6.9" Материјал : Алуминиум фолија Боја : Мат Зелена Стил : Три-страна печат & Отвори топ Тема : Нема мирис, Солза Рецка, Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат. Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав долгорочни Пакување и Складирање. Ве молиме имајте во предвид дека : Со цел да се постигне ефектот на вакуум печат, ве молиме проверете ја вашата вакуум sealer може да вакуум овие светкави чанти, пред да нарачате (некои вакуум sealer само може да се правосмукалки со линии)
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Подарок Торба Големина:
8x12cm, 9x13cm, 10x15cm, 12x18cm
is_customized:
No
Шема:
Никој,Солидна Боја
Повод:
Свадба,Ноќта На Вештерките,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Роденден
Број На Модел На:
4 големини
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
PABCK
R

Тие исто така купуваат со овој производ