.

.

5pcs CY-15Ч 5/8 мини топката 25kg оптоварување притиснете одговара челик топката рициново табела пад на топката трансфер имајќи мебел мала топка Ролери

5pcs CY-15Ч 5/8 мини топката 25kg оптоварување притиснете одговара челик топката рициново табела пад на топката трансфер имајќи

DEN 517.44
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
5pcs Бесплатен Превозот CY-15Ч Топката Трансфер Единица
КИП-15Ч 15 / 25kgs капацитет Топката трансфер единица,клип поправи префрлување на топката имајќи
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Други Топката Пренос На Единици :

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Број На Модел На:
КИП-15Ч
Главната Топката Големина:
15.875 мм, 5/8' инчен
Вчитување капацитет:
15kgs
Beaking капацитет:
25kgs
Нето тежина:
0.06 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
Бесплатен превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ