.

.

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 6 Клетки Лаптоп со Батерија ЗА ЛЕНОВО L09M6Y21 L09S6Y21 B450 B450A IdeaPad B450L

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 6 Клетки Лаптоп со Батерија ЗА ЛЕНОВО L09M6Y21 L09S6Y21 B450 B450A IdeaPad B450L

DEN 768.96
Количина на стоки


Опис На Производот
Батерија Тип : Li-ion
Батеријата Напон : 11.1 V
Капацитетот на батеријата : 4400m Ah/49 WH
Тип на производ : Замена Li-ion Батерија
Состојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!
Сертифицирани од страна CE & Rohs!
Производот Се Покаже
Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви :
За Леново L09 M6 Y21 L09 S6 Y21
Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели :
За Леново B450 B450 A B450 L
Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот По уплата е потврдена како валидни, објектите ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена. Забелешка : Цените се прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Услуга за Сите пораки ќе бидат одговорени во 24hours. Ве молиме контактирајте со пораки или трговец менаџер. Ние прифаќаме се вратат и да се вратат ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот. Повратни информации Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Ако ние правиме грешки,Ние ќе ги responsibilty да ја препратите или наплата за било каков проблем.

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
B450 L09M6Y21 L09S6Y21 B450
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
6 клетки Гранд Нов
Уверение:
CE,FCC, RHOS
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ