.

.

172773-1 crimp sockets CONN UNINS RCPT 14-20AWG ТЕ конектори терминали нови и оригинални делови

172773-1 crimp sockets CONN UNINS RCPT 14-20AWG ТЕ конектори терминали нови и оригинални делови

DEN 11520.00
Количина на стоки


Дел NO : 172773-1
MOQ : 3500 PCS

Број На Модел На:
172773-1
Бренд Име:
GRTMC
R

Тие исто така купуваат со овој производ