.

.

Бесплатен Превозот Една Многу 10 КОМПЈУТЕРИ LTV847 НАТОПИ-16 Сопственост на Само

Бесплатен Превозот Една Многу 10 КОМПЈУТЕРИ LTV847 НАТОПИ-16 Сопственост на Само

DEN 676.32
Количина на стоки


Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Температурата На Работа:
GF
Напон:
G
Број На Модел На:
FD
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
F
Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Тип:
D
Примена:
FG
Коло Тип:
Идентичен & Процесори
R

Тие исто така купуваат со овој производ