.

.

13.3 LED LCD Екран на Допир Собранието Digitizer + Рамки За Dell Inspiron 13 5368

13.3 LED LCD Екран на Допир Собранието Digitizer + Рамки За Dell Inspiron 13 5368

DEN 7440.00
Количина на стоки


Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .
На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.
Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.
Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.
Ние нудиме 90 дена гаранција .
Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .
Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.
Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации , па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
13-5368
Бренд Име:
MATEERKE
Компонента Тип:
LCD Екран на Допир Панел
Големина На Екранот:
13.3
Lcd екран модел:
B133HAB01.0 или целосно компатибилен модел
Состојба:
Нови
квалитет:
Тестирани и пред пратката
Компатибилен Модел:
13-5368
Гаранција:
3 месеци
Резолуција:
1920x1080,исто така компатибилни за 1366x768
Тип:
lcd екран на допир собранието со рамка
забелешка:
само за 1D
R

Тие исто така купуваат со овој производ