.

.

Срце облик на силиконски мерни првенство 500ml силиконски мерни првенство

Срце облик на силиконски мерни првенство 500ml силиконски мерни првенство

DEN 431.52
Количина на стоки


Име на производ : Срце облик на силиконски мерни првенство 500ml силиконски мерни првенство
Материјал : 100% храна одделение силиконски со ФДУ Стандард
Бои : бела.

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Комплет Број:
1
сертификација:
ФДУ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Мерење Ladle/Мерење Лажица/Мерење На Купот/Мерната Скала
Број На Модел На:
Силикони
R

Тие исто така купуваат со овој производ