.

.

Двојна глава T5 светилка носителот T5 флуоресцентна светилка штекер 500v/2a за 15-80w led цевка

Двојна глава T5 светилка носителот T5 флуоресцентна светилка штекер 500v/2a за 15-80w led цевка

DEN 5760.00
DEN 7199.52
-20 %
Количина на стоки


Двојна глава T5 светилка носителот T5 флуоресцентна светилка штекер 500v/2a за 15-80w led цевка

боја:
Бела
База Тип:
G5
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,VDE,CCC,RoHS
Бренд Име:
човековите осветлување
Гаранција:
3Years
Број На Модел На:
CC258
Карактеристики:
двојна глава
База Материјал:
ABS
боја:
Бела
светилка носителот:
t5 светилка носителот
Модел:
двојна глава
R

Тие исто така купуваат со овој производ