.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 20PCS HF32F-12V-HS3 4 метри група на нормално отворен JZC-32F-012-HS3 5A 250V SUBMINIATURE СРЕДНО МОЌ РЕЛЕ

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 20PCS HF32F-12V-HS3 4 метри група на нормално отворен JZC-32F-012-HS3 5A 250V SUBMINIATURE СРЕДНО МОЌ РЕЛЕ

DEN 566.00
DEN 596.16
-5 %
Количина на стоки


HF32 F-12 V-HS3 4 метри група на нормално отворен JZC-32 F-012-HS3 12 V 5 A 250 VAC/30 VDC SUBMINIATURE СРЕДНО МОЌ РЕЛЕ

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Број На Модел На:
JZC-32F-012-HS3
Употреба:
Општа Намена
Големина:
Subminiature
Контакт Оптоварување:
Средна Моќност
R

Тие исто така купуваат со овој производ