.

.

JIGU Висока Qualiy Лаптоп со Батерија За ASUS 70-OA1B1B2100 90-OA001B9000 AL31-1005 AL32-1005 ML31-1005 ML32-1005 PL31-1005

JIGU Висока Qualiy Лаптоп со Батерија За ASUS 70-OA1B1B2100 90-OA001B9000 AL31-1005 AL32-1005 ML31-1005 ML32-1005 PL31-1005

DEN 768.96
Количина на стоки


Опис На Производот
Батерија Тип : Li-ion
Капацитетот на батеријата : ве Молиме изберете еден од капацитетот дека треба во цената област! 10.8 V4400m Ah 10.8 V5200m Ah/57 WH
Тип на производ : Замена Li-ion Батерии
Состојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!
Сертифицирани од страна CE & Rohs!
Производот Се Покаже
5200m Ah Нејзиното целосно полнење капацитет е повеќе од 5000m Ah!!!!! 10.8 V4400m Ah
10.8 V5200m Ah/57 WH
Компатибилен оригинална Батерија Код : ЗА ASUS : 70-OA1 B1 B2100 90-OA001 B9000 AL31-1005 AL32-1005 ML31-1005 ML32-1005 PL31-1005 PL32-1005 TL31-1005 TL32-1005 Одговара машина : ЗА ASUS : ЗА ASUS Eee PC 1005 Серија(Сите) Eee PC 1005 H Eee PC 1005 HA Eee PC 1005 HAB Eee PC 1005 HAD Eee PC 1005 HAG Eee PC 1005 HE Eee PC 1005 HR Eee PC 1005 P Eee PC 1005 PD Eee PC 1005 PE Eee PC 1005 PEB Eee PC 1005 PED Eee PC 1005 PEM Eee PC 1005 PEG Eee PC 1005 PG Eee PC 1005 PGO Eee PC 1005 PQ Eee PC 1005 PQD Eee PC 1005 PR Eee PC 1005 PRB Eee PC 1005 PX Eee PC 1005 PXD
Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот По уплата е потврдена како валидни, објектите ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена. Забелешка : Цените се прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Услуга за Сите пораки ќе бидат одговорени во 24hours. Ве молиме контактирајте со пораки или трговец менаџер. Ние прифаќаме се вратат и да се вратат ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот. Повратни информации Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Ако ние правиме грешки,Ние ќе ги responsibilty да ја препратите или наплата за било каков проблем.

боја:
Бела, Црна
Капацитетот На Батеријата:
4400MAh, 5200MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
A32-1005
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Батеријата клетки:
6 клетки Гранд Нов
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Гаранција:
1 година
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ