.

.

100pcs 50pcs M3 M4 M5 Т орев Чекан Главата Зацврсти Орев Конектор Никел Позлатен за 20 серија Слот Ритам 6mm М3 М4 М5

100pcs 50pcs M3 M4 M5 Т орев Чекан Главата Зацврсти Орев Конектор Никел Позлатен за 20 серија Слот Ритам 6mm М3 М4 М5

DEN 220.00
DEN 220.32
-0 %
Количина на стоки


Т орев Чекан Главата Зацврсти Нут
Материјал : Никел Позлатен Челик
Се користи за : Вметнете во алуминиумски профил и се поврзани заедно со Т завртка или другите.
Функција : Зацврсти

Големина:
m3 100pcs, m4 100pcs, m5 100pcs, m3 50pcs, m4 50pcs, m5 50pcs
Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
transkoot
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
TK2020-М3 М4 M5_100_50
Тип:
чекан глава
R

Тие исто така купуваат со овој производ