.

.

8.4 инчен екран на допир панел PC Intel J1900 2GHz ПРОЦЕСОР 2GB RAM меморија &SSD 32GB

8.4 инчен екран на допир панел PC Intel J1900 2GHz ПРОЦЕСОР 2GB RAM меморија &SSD 32GB

DEN 17760.00
Количина на стоки


Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TPC-084D
Бренд Име:
ZUCZUG
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom D2550 1.86 Ghz
Екран на допир панел:
Екран на допир панел на отпор
Резолуција:
800*600
оперативен систем:
windows xp / windows 7/8/linux
LAN:
2*RJ45 Intel RTL8111C 1000Mbps
LED димензии:
AUO 8.4 инчен
RAM меморија:
DDRIII 2Gb max8G
Безжичен (Опционално):
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Работна температура:
-40--80 C
За сертификација на:
CE,FCC,RoHS
R

Тие исто така купуваат со овој производ