.

.

HIWIN MGNR 1500mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 1500mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

DEN 5448.00
Количина на стоки

Вашето мислење ќе биде многу greatful.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.така имаме најдобрите превозот цена. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .ние може да направи најдобро за вас
3.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. испорака : 1.ние можеме како што rquest. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Како имаме долгорочна соработка на логистика .Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Тоа е десно. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. 100% Попуст по наредби. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.Ако не се итни нашите производи.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .(разни превозот имаат различно време.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .

Водич Ширина или Дијаметар:
12
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ