.

.

полнети животни кадифен 55x55cm инсекти место кравица кадифен играчки мека кукла coccinella фрли перница подарок t6180

полнети животни кадифен 55x55cm инсекти место кравица кадифен играчки мека кукла coccinella фрли перница подарок t6180

DEN 2136.00
DEN 4272.00
-50 %
Количина на стоки


38649904202
имаме три големини : 35cm , 45см,и 55cm
објектот е 55x55 cm играчка, едно парче
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате нив ви се допаѓа од продавницата со себе :

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
c9056
Материјал:
Памук
Животни:
Инсекти
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните
R

Тие исто така купуваат со овој производ