.

.

Производство Прилагодено Произведени во Кина тешки продолжување извори играчка продолжување пролет жица diameter1*7*25mm

Производство Прилагодено Произведени во Кина тешки продолжување извори играчка продолжување пролет жица diameter1*7*25mm

DEN 1871.52
Количина на стоки


2.Производ Покажува :
Обичај Произведени во Кина тешки продолжување извори играчка продолжување пролет
жица со дијаметар : 1.0 mm
od : 7mm
должина : 25mm
Количина : 40pcs
Други играчка продолжување на пролетта :
4.Фабриката Проток :
5.Фабриката Сертификати
6.Плаќање Merthods
7.Finewe е Клиенти :
8.Контакт со нас на :
Следниве детали се бара за цитат : Цртеж или примерок ќе биде многу apprecaited ако може да се porvide. Plz се чувствуваат слободни да контакт со нас, ви благодариме!!

Должина:
Free length
Жица со дијаметар:
0.7 mm
Стил:
Серпентина
Употреба:
Мебел
Оптоварување Тип:
компресија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА-SP14047
Надворешниот Дијаметар:
8mm
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Жица со дијаметар:
1mm
Должина:
25mm
OD:
7mm
Место на Потекло:
Fujian, Xiamen
Употреба:
Играчка продолжување пролет
materail:
Пролет челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ