.

.

Тренди-монистра Сребро Позлатен Шарени Монистра Камен Чакра Слон Приврзоци Шарм Накит За Божиќ Подарок

Тренди-монистра Сребро Позлатен Шарени Монистра Камен Чакра Слон Приврзоци Шарм Накит За Божиќ Подарок

DEN 120.00
DEN 149.76
-20 %
Количина на стоки


Тренди-монистра Сребро Позлатен Шарени Монистра Камен Чакра Слон Приврзоци Шарм Накит За Божиќ Подарок
Количина : 1 buc
Материјали : Камен
Големина на : (приближно) 30x30 mm
Состојба : Нова
Тежина : (приближно) 13 g/еез
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
Unlabeled
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Метали Тип:
сребро позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ