.

.

Мода Мали Корални Мушка Водат 5 Линии Акрилик 2014 Пријателство Трговија На Големо Нараквици

Мода Мали Корални Мушка Водат 5 Линии Акрилик 2014 Пријателство Трговија На Големо Нараквици

DEN 193.00
DEN 215.04
-10 %
Количина на стоки


Ако не изберете превозот начин, ние ќе се организираме да ги испратите овие од Кина пост или E-Пакет .
Можете да побарате да се вратат парите или да испрати уште една нова откако ќе comfirm!
П : производот што јас сакам е распродаден!
Р : Што ќе ви каже дали ќе римејк на производот, или можете да изберете слични еден.
Не грижете се, ако не се на стоки и цел е да заврши. Накит Стил :
Нараквици Предмет Бр.
Р : За некои мали цел, ние испрати од Кина пост, дека секогаш треба многу денови до таму. за нас, ние ќе провери.
Можете да изберете превозот начин што го сакате, тоа треба различни трошоци , ќе ви помогне да го добиете евтина цена.
П : 30 дена минатото, но јас не сум се добие мојата цел.
Нашата продавница ќе имаат продажба промоција во различно време. : B00207 Потекло Место Qingdao Време На Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days.
Нашата заедничка пакување начин како што следува : едно парче во една opp вреќа, потоа неколку парчиња во тетрапак. Можете да контактирате со нас за да добиете одговор.
Ние често се организира на бродот на редот во 7 дена, па немојте да се грижите за ова, вие само треба повеќе дена да се добие стоката.
Р : направете фотографии на производ и испраќање на фотографии и цел БР.
Мода Мали Корални Мушка Водат 5 Линии Акрилик 2014 Пријателство трговија на Големо Нараквици е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.
Р : Во ред е завршена со Aliexpress, можете да побарате од нас да се продолжи денот пред цел заврши.00, ние ќе се организираме за да испратите express.
П : Може да се развие дизајни како што сакаше?
Р : Ние може да се развие како вашата потреба, ако вашата цел е повеќе од 500pcs по боја.
Се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате било какви прашања во врска со овој Мода Мали Корални Мушка Водат 5 Линии Акрилик 2014 Пријателство трговија на Големо Нараквици.
П : јас не се на стоки, но ред се заврши до Aliexpress.
На експрес цената е малку повисока, но ако вашата цел е повеќе од $200.
Зошто да изберете нас : (Мода Мали Корални Мушка Водат 5 Линии Акрилик 2014 Пријателство трговија на Големо Нараквици)
>> Повеќе од илјада стилови може да се изберат тука
>> Повеќе од 30 нови стилови секоја недела
>> Можете да ги купите нашите производи без MOQ што го имаме на залиха
>> Секој производ се провери внимателно бу нашиот Квалитет Оддел
>> Повеќе од 100 луѓе се обезбедување на услуга за вас
Како да се следете нас?
Можете да serch mikezhang1986
Можете да контактирате со мене во следат начин :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : ( Мода Мали Корални Мушка Водат 5 Линии Акрилик 2014 Пријателство трговија на Големо Нараквици )
П : јас добив на погрешен производ не е мојата цел. за нас, ние ќе провери.
Р : направете фотографии на производ и испраќање на фотографии и цел БР.
Можете да побарате да се вратат парите или да испрати уште една нова откако ќе comfirm!
П : производот се скршени.
П : Може ли да се добие голем попуст ?
Р : Ако сакате да го нарачате од најголемиот дел, ќе добиете попуст. за ОЕМ Волумен цел
Пакување : ( Мода Мали Корални Мушка Водат 5 Линии Акрилик 2014 Пријателство Трговија На Големо Нараквици)
Сите наши производ cn се спакувани како сакате,но, вие треба да си ја дозволат пакување на трошоците.

Метална боја:
Нараквици
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
uer
Должина:
6.5cm
Име на производ:
5 Линии Акрилик 2014 Пријателство Трговија На Големо Нараквици
накит стил:
Пријателство Трговија На Големо Нараквици
Цел кол:
Да може да се Меша цел
боја:
Неколку боја
време на испорака:
во 7days
Животна средина:
Yes
потекло место:
Qingdao
ФОБ порт:
Qingdao
ОЕМ:
За голема цел
Начин на плаќање:
Т/Т
R

Тие исто така купуваат со овој производ