.

.

HIWIN MGNR 1000mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 1000mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4344.00
Количина на стоки

Ако не се итни нашите производи.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.ние може да направи најдобро за вас
3.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.(разни превозот имаат различно време.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга. Вашето мислење ќе биде многу greatful. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. 100% Попуст по наредби.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.може да се купи воздух mail.Како имаме долгорочна соработка на логистика .линеарни водич може да бидат направени во Тајван.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.кога ви требаат нашите производи итна.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ