.

.

2 парчиња 7/8 челична топка 55kg капацитет рициново притисне челик топка-transfer-единица CY-22H толеранција прстен ролери студ топката трансфер единица

2 парчиња 7/8 челична топка 55kg капацитет рициново притисне челик топка-transfer-единица CY-22H толеранција прстен ролери студ

DEN 102.72
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /5pcs
$1.7 /peice
$3.09 /peice
$0.92 /peice
$3.75 /4pcs
$3.69 /4pcs
$3.88 /пар
wy-приклучок-крај
40 / 55kgs капацитет Топката трансфер единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик, (Различни цена во Нерѓосувачки Челик)
Број На Модел На:
КИП-22H CY22H
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
22.225 мм, 7/8' инчен
Вчитување капацитет:
40KGS
Beaking капацитет:
55kgs
Нето тежина:
0.15 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
40kgs евтини единица
R

Тие исто така купуваат со овој производ