.

.

Свети Бенедикт Медал Крстот Hummer Ноктот Затворач Шарм Монистра 42x22mm 60pcs Антички сребрен Накит DIY C1643

Свети Бенедикт Медал Крстот Hummer Ноктот Затворач Шарм Монистра 42x22mm 60pcs Антички сребрен Накит DIY C1643

DEN 739.00
DEN 1055.52
-30 %
Количина на стоки


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Цинк Легура(олово бесплатно)
42x22mm дебелина од 1,5 mm дупка : 4mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.39 3 инчен Количина : 60 компјутери
Како можам да го користам мојот забава?
chlick овој линк за да добие помош
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
C1643
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
3.4g
Објектот Форма:
Овална Форма
R

Тие исто така купуваат со овој производ