.

.

UKEN Нови рачно изработени Многу String Змија Синџир Цвет Имитација Бисер Жените Ѓердани Мода Chokers Накит N2017

UKEN Нови рачно изработени Многу String Змија Синџир Цвет Имитација Бисер Жените Ѓердани Мода Chokers Накит N2017

DEN 518.00
DEN 575.52
-10 %
Количина на стоки


Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshipping
Она што ќе се види ,Она што ќе добиете. Висок Квалитет ,Фабрика Цена !
Материјал
Алуминиумски+Rhinestones+Смоли
Големина
41+6cm
Тежина
135 Грама
Боја
Златна,Бела,Сива
Пакет
1pc/1 opp вреќа
Ве молиме имајте во предвид : Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа.
Нашата Продавница Линк :
Продажба На Објекти :
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
UKEN
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
8cm
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
N2017
Бисер Форма:
Совршено Круг
Обликотшема:
Растенијата
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Неврзан
боја:
Злато,Сива,Бела
Тежина:
135 grams
предмети:
Рачно Изработени Многу String Синџири Цвет Бисери Ѓердан
is_customized:
Yes
Должина:
41+6cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ