.

.

(XD-PG19 100pcs/Многу)Бесплатен Превозот Пластични Кабел Жлезда PG19 Најлон пластични Кабел Жлезди За 11-15mm

(XD-PG19 100pcs/Многу)Бесплатен Превозот Пластични Кабел Жлезда PG19 Најлон пластични Кабел Жлезди За 11-15mm

DEN 3792.00
Количина на стоки

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Без тоа, царинската ќе се врати на вашите производи, да Кина.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, brokeragefees, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Услови за користење :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. За руски клиенти, pls кажете ни го вашето име и презиме(најмалку 3 зборовите), вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост wll не relases пратката и да се врати во Кина!
3.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако у изберете да брод од страна на Кина Пост(а особено Украина, Белорусија ), pls чекаат трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 20 дена. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За Бразилската клиенти, ако у сакате да брод од страна на Fedex или DHL, pls кажете ми кои се вашите CPF или CNPJ број.

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Големина:
XD-PG19
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
XD-PG19
Тип:
пластични кабел жлезда
Функција:
За електрична опрема
Нето тежина:
12.5 g
боја:
Сива
Дел Број:
XD-PG19
Пакување:
100pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ