.

.

30pcs/многу 6colors 3D Чувствува Круна Цвет За Деца Коса Додатоци Сјајот Не-плетени Ткаенини Tiaras За Деца Девојки Коса Орнаменти

30pcs/многу 6colors 3D Чувствува Круна Цвет За Деца Коса Додатоци Сјајот Не-плетени Ткаенини Tiaras За Деца Девојки Коса Орнаменти

DEN 634.00
DEN 792.00
-20 %
Количина на стоки


-
~~ Треба да знаете овие важни работи : се Чувствува Круна со шарени Сјајот , совршен за секоја облека! Мерки 4cm висока×Широк 4cm Одлична за 1-от роденден на фотографии или како ќе се сретне во плен торби! Тие се супер симпатична за секојдневна облека, или, исто така, ќе се направи голема роденден клипот или Headband. Можете да изберете боја Црвена,Розова,Сребро,Злато&Сини ни Остави белешки кога цел.
Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF/EMS/FEDEX/DHL. Но, некои земји.
-
~~ P идентичен детали :
-
~~ Ракување со времето :
* 1-3 дена,
* Не вклучувајќи ги празниците и викендите.
-
~~ S hipping методи (Како и обично) :
* e Packet во САД
* Кина Пост Воздух Mail да Everythere Друго,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 15-40 дена
-
~~ Над 200$ во нашата продавница :
* Free SF/EMS/DHL/ФЕДЕКС,
* Како и обично, ние изберете SF,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 3-15 дена
-
~~ Каде сме ние?
* Ние брод од пријателски, убава Yiwu,Кина!
-
~~ Нешто друго?
* Сите слики се зеде од страна на нашите раце.
* Сите цветови се изработени од страна на нашата компанија.
* Ние може да обезбеди слики без жиг.
* Ако ви треба вашата нарачка испраќаат од порано, ве молиме контактирајте ме ПРЕД да касата за да видиме дали ова е можно.
* Ние го прифаќаме Pay Pal. Вашите предмети ќе брод по уплата.
* Ќе ни се најде пријателски, customer service oriented, и нудат брзи превозот.
* Задоволување на сопственикот на Chinese Handmaders.
* Да научат повеќе за во продавница и процес.
* Ако имате некои проблеми во врска со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде на лошо повратни информации.
* Поврзани Функција : цвет за коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња додатоци за коса
* Поврзани Функција : вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња за headbands бебе девојка додатоци
* Поврзани Функција : цвет коса за жени додатоци
* Поврзани Функција : стара цвеќиња за девојки коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за коса додатоци за деца
* Поврзани Функција : headband цвет за бебе додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвет за бебе коса додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвеќиња за деца коса додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвет за бебе девојка коса додатоци
* Поврзани Функција : девојка додатоци
* Поврзани со Тема : свадба додатоци
* Поврзани Функција : девојки додатоци
* Поврзани со Тема : жените коса додатоци
* Поврзани Функција : бебешка коса додатоци headbands
* Поврзани Функција : деца додатоци
* Поврзани Функција : деца коса додатоци
* Поврзани Функција : сатен лента рози
* Вештачки ткаенина цвеќиња за бебе девојки коса додатоци Chiffon коса цвеќиња за Деца додатоци
* Не ви треба многу на нешто? Пратете ми порака. Ви благодариме!!!

Големина:
without clip, with clip
Бренд Име:
MASOKAN
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Tiaras
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
21
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Сјајот Не-плетени ткаенини/бисери/метал клип/за пластични кристал копчето
Поврзани функција 1:
моден цвет девојки коса додатоци
Поврзани функција 2:
chiffon цвеќиња за бебе додатоци
Поврзани функција 3:
ткаенина цвеќиња додатоци за коса
Поврзани функција 4:
вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
Поврзани функција 5:
ткаенина цвеќиња за headbands за бебе девојка додатоци
Поврзани функција 6:
косата цвет за жените додатоци
Поврзани функција 7:
стара цвеќиња за деца коса додатоци
Поврзани функција 8:
ткаенина цвет за деца коса додатоци
Поврзани функција 9:
headband цвет за бебе девојка коса додатоци
Поврзани функција 10:
chiffon цвет бебе коса додатоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ