.

.

PH2.0 конектор 2.0 MM конектор приклучок + криви игла + терминал PH2.0 7p

PH2.0 конектор 2.0 MM конектор приклучок + криви игла + терминал PH2.0 7p

DEN 864.00
Количина на стоки


Сет содржи : plug + права игла база + терминали

Број На Модел На:
PH2.0 7p
R

Тие исто така купуваат со овој производ