.

.

Роуз Месинг Бб Предизвика Flugelhorn Monel Клипот Abalone Школка Копче Со Случајот

Роуз Месинг Бб Предизвика Flugelhorn Monel Клипот Abalone Школка Копче Со Случајот

DEN 13634.00
DEN 14352.00
-5 %
Количина на стоки

Состојба : Сосема Ново Ниво : Професионални Материјал : Роза Месинг , Cupronickel подесување цевка Тон : Бб Увезени Monel Вентили Активирањето На 3 Вентили Лесно да се тип,непречено да се игра Бел дијаметар : 151. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас. Кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница
2 Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач.ви благодариме
Други повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена. Обично Ние испрати стоката од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ви благодариме.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плаќа на вашата страна.итн
1 Превозот Услови
Царинската даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница .5 mm Удобно копче инлеи изработени од Природни abalone школка
Додатоци : Слободен издржливи и заштитни тежок случај Слободни Сребро Отворот Слободни ткаенина за Чистење, Бела golves. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации. Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.,ви благодариме!
3 Услуга На Клиентите
Beacause вашето задоволство е наша цел.
5 За Нас
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги на нашите клиенти. Рогот карактеристики на monel вентили, активирањето На 3 Вентили, со совршен intonation и многу добар квалитет. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме!
. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Со децении искуство зад производството на оваа парична казна инструмент, можете да бидете апсолутно сигурни во своите перформанси и издржливост. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
4 Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Сите музички инструмент бродови во рамките на 15-20 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 15-20 дена,ве молиме контактирајте со saler.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација,ви благодарам.80 mm Понесе големина : 10. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Фосфор & Бакар
Површината Материјал:
Златен Лак
Број На Модел На:
како се покаже
Pisiton Материјал:
Cupronicke
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ