.

.

Трговија на големо Завеса Додатоци Нано го исклучите Завеса Прстени Римски Grommets Отворот Прстени Дупка-копа Круг Слајд Прстени

Трговија на големо Завеса Додатоци Нано го исклучите Завеса Прстени Римски Grommets Отворот Прстени Дупка-копа Круг Слајд Прстени

DEN 290.00
DEN 386.88
-25 %
Количина на стоки


Детали покажуваат :
Боја : 4 бои на располагање, златна, сребрена, виолетова,бела
Големина : надворешен дијаметар 7 CM, Внатрешен дијаметар 4.2 CM
10pcs/ многу
Завесата tassels препорачува :
За повеќе информации на оваа tassel

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил:
Модерна
Техника:
Предиво Обоена
Лизгачки Уред:
Римски Прстен
Ткаенина Тип:
Синтетичка Коса
Инсталација Тип:
Видлив Песна
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Шема:
Шарени
Број На Модел На:
ACLG002
Материјал:
Нано
Употреба:
Tieback
R

Тие исто така купуваат со овој производ