.

.

N385-06004, вратило за Changchai ZN385 ZN390T мотор за трактор како Dongfeng серија

N385-06004, вратило за Changchai ZN385 ZN390T мотор за трактор како Dongfeng серија

DEN 4272.00
Количина на стоки


Дел име : вратило
Дел број : N385-06004
погоден за моторот ZN385 ,ZN390 T

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
ZN390T
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ