.

.

20PCS МНОГУ Gdstime 30ММ 30 x 30 x 10ММ DC 5V 2Pin Индустриски Heatsink Фан

20PCS МНОГУ Gdstime 30ММ 30 x 30 x 10ММ DC 5V 2Pin Индустриски Heatsink Фан

DEN 1117.92
Количина на стоки


DC 5 V 2 P Brushless Axial Индустриски Проток на Вентилаторот за Ладење 30мм 30x30x10mm 3010 S
Параметри :
Димензии : 30x30x10mm
· Приклучок : PH2.0-2 P
· Номинална Напон : DC : 5 V
· Номинална Струја : 0.2±10% Amp
· Номинална Брзина : 11000±10%вртежи во минута
· Проток на воздух : 4.12 CFM
· Бучава : 26±10%велика британија
· Поаѓајќи Од Типот : Ракав
· Животот : 35000 часа
· Кабел Lenght : 13cm
· Нето тежина : 8 g/еез
Пакување Вклучуваат : 20 КОМПЈУТЕРИ
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

Фан Живот:
40000 часа
Бренд Име:
gdstime
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
conmon
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
кулер фан
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Големина:
30ММ 30 x 30 x 10ММ
R

Тие исто така купуваат со овој производ