.

.

Knoop Цврстина 175-775HK0.05 HK0.05 HK Метален Цврстина Референтните Блокови Цврстина Тест Стандард Блок за Цврстина Тестер

Knoop Цврстина 175-775HK0.05 HK0.05 HK Метален Цврстина Референтните Блокови Цврстина Тест Стандард Блок за Цврстина Тестер

DEN 3744.00
Количина на стоки


is_customized:
Yes
Број На Модел На:
175-775HK0.05
Тип:
Други
Тврдост:
Knoop
R

Тие исто така купуваат со овој производ