.

.

Мото Додатоци CNC Спојки Кочница Држела За Јамаха FZS1000 2001-2005 2002 Црна Редовни големина Handlebar Кочница Повлечи костец

Мото Додатоци CNC Спојки Кочница Држела За Јамаха FZS1000 2001-2005 2002 Црна Редовни големина Handlebar Кочница Повлечи костец

DEN 1165.44
Количина на стоки

Сосема нов и многу лесно за инсталација. Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За Yamaha YZF R6 1999-2004 За Yamaha YZF R1 2002-2003 Година За Јамаха FZ1 FAZER 2001-2005 За Јамаха R6 S САД ВЕРЗИЈА 2006-2009 За Јамаха FZS1000 2001-2005 За Јамаха R6 S КАНАДА ВЕРЗИЈА 2007-2009 Спецификација : Висок квалитет T6061-T6 алуминиум CNC заврши Боја : (Прикажани во слики) Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Целосно 6 позиции со прилагодливи Држела Должина : 177mm / 6.9 инчи, 1 Пар на Спојката и Кочница Држела Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции се вклучени. Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед, и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме контактирајте со нас и. дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Доколку тоа е во РЕД со боја на држела или adjusters, можете да заборавите за овој чекор 2, ако не, ве молиме да ни кажете што бои што сакате да биде.
PS : Ние може да понуди 10 видови бои за лост, 10 бои за adjusters, Ако треба да се менува во различни бои од нашите слики, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме.

Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
ELFRhino
Име На Модел:
a1
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
Никој
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
17cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.4kg
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ