.

.

P240_2 Бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода Insets плоштадот крст Привезоци

P240_2 Бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода Insets плоштадот

DEN 131.00
DEN 174.24
-25 %
Количина на стоки

Големина : 3.8*2.3 СМ Тежина : 6.00 P240_2 Топла продажба сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо шарм бесплатен превозот сребро мода Insets голем плоштад крст Привезоци

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
Classic
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Синџири Ѓердани
кодот:
P240_2
Метал Печат:
925,печат
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Type1:
за жените
Type2:
Парична Казна Накит
type3:
за мажите
type4:
Свадба & Ангажирање Накит
type5:
сребро позлатен
type6:
шарм
R

Тие исто така купуваат со овој производ