.

.

Топла Продажба 4 6 8 10 12mm Природни Шарени Mookaite Rondelle Монистра 15.5 инчен/влакно Изберете Големина Бесплатен Превозот-f00114 Аа

Топла Продажба 4 6 8 10 12mm Природни Шарени Mookaite Rondelle Монистра 15.5 инчен/влакно Изберете Големина Бесплатен Превозот-f00114

DEN 130.00
DEN 180.96
-28 %
Количина на стоки


"Монистра љубов" Накит Ко.Ltd Кликнете : Камен име - - Изненадување
Опис : Состојба : Brand new големина 15.5" Боја : Шарени Облик : Тркалезна Дијаметар : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Површина : Висок квалитет на Информации : Види Фото
Големина(Дијаметар на секое лежиште) : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mmfor вашиот избор
Должина : 15 инчи/влакно
Број :
4mm : 95beads/влакно
6mm : 63beads/влакно
8мм : 48beads/влакно
10мм : 38beads/влакно
12mm : 30beads/влакно
14mm : 23beads/влакно
*(Како што се фабрички масовно производство,така што се каже дека е можно најмалку монистра во едно влакно,
производот ние испрати само ќе помине на броеви )
Превозот И Предавање
Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GMB724
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
F00114
Материјал:
Гем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ