.

.

Оригиналниот Yuanxin YXH-20 3 Порта Висока Брзина 480M/s USB 2.0 ХАБ Rotatable За Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер Plug Црно-Бело

Оригиналниот Yuanxin YXH-20 3 Порта Висока Брзина 480M/s USB 2.0 ХАБ Rotatable За Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер Plug Црно-Бело

DEN 292.80
Количина на стоки


1. 100% сосема newand висок квалитет.
2. Продолжен три USB интерфејс, секој излезен интерфејс напојување до 500 MA.
3. Не треба инсталира драјверот, plug and play, поддршка на Топло-swappable.
4. Поддршка USB 2.0 уред file transfer го оценувате до 480 Mbps.
5. Боја : Црна/Бела. Поддршка 500 G хард диск.
7. Вграден-во краток спој моментално заштита од преоптоварување уред за да го заштити вашиот компјутер опремата од оштетување.
Пакетот вклучува :
1 X USB Хаб со ourter retial пакет
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако боја има избор на производи, ве молиме да ги информира клиентите однапред.Ако не, ние ќе ги испрати по случаен избор.
Ви благодариме на соработката !

Интерфејс Тип:
usb 2.0
сертификација:
CE
Пакет:
Yes
Пристаништа:
3
Број На Модел На:
YXH-20
Стандард:
usb 2.0
Бренд Име:
STW
Funtion:
Никој
Брзина На Пренос:
480Mbps
Конектор A:
usb 2.0
Конектор(s) B:
3 Портен USB 2.0 хаб
боја:
црно-бело
Производи Статус:
Акции
Пристаништа:
2-4
R

Тие исто така купуваат со овој производ