.

.

Хс-466n ладилни табела климатизација додатоци r12 r22 еден крајот табела три-начин на вентил за да се види лицето

Хс-466n ладилни табела климатизација додатоци r12 r22 еден крајот табела три-начин на вентил за да се види лицето

DEN 1055.52
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество три начин вентил тело 1000 висок притисок црвено еден види лицето 35 низок напон еден сино лице види 35 висок притисок мерач cncmc 48 ниска маса cncmc 48 висок притисок watchband двојно цевка 1100 низок напон watchband двојно цевка 1000 детали за производот

Тип:
Клима Уред Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ