.

.

2 Член USB 2.0 машки право степен да мини машки право степен конектор адаптер кабелот за Податоци Полнењето Кабел 25cm , Бесплатен превозот

2 Член USB 2.0 машки право степен да мини машки право степен конектор адаптер кабелот за Податоци Полнењето Кабел 25cm , Бесплатен

DEN 356.00
DEN 374.40
-5 %
Количина на стоки


USB 2.0 машки право степен да мини 5pin машки право степен конектор адаптер кабелот за Податоци Полнењето Кабел Сосема Нов!
Целосна Должина : 25cm / 7.8"
Количина : 2 компјутери
едниот крај е USB 2.0 машки десен агол
на другиот крај е мини USB 5 иглички десен агол
Прав агол : обично се користат на Правото на лаптоп. Или други уреди, USB
Објектот како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве :
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

Број На Модел На:
Мини
is_customized:
Yes
Должина на кабел:
25cm
Примена:
Енергија, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
USB
R

Тие исто така купуваат со овој производ