.

.

20pcs Крсте комбинирање на Германски и Византиската форми, инспириран од неколку 11 век Скандинавските наоѓа

20pcs Крсте комбинирање на Германски и Византиската форми, инспириран од неколку 11 век Скандинавските наоѓа

DEN 2016.00
Количина на стоки


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
45mmx25.8мм
R

Тие исто така купуваат со овој производ