.

.

2000mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

2000mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

DEN 6648.00
Количина на стоки

(разни превозот имаат различно време.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.Како имаме долгорочна соработка на логистика . Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.кога ви требаат нашите производи итна.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.така имаме најдобрите превозот цена.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас . Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга. испорака : 1.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.E-mail : e-mail од aliexpress 3.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Trademanager : cn1000485769 2.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас. 100% Попуст по наредби.Тоа е десно. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.може да се купи воздух mail.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.

Водич Ширина или Дијаметар:
9
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ