.

.

Фабриката за директна продажба 12V LED базен светлина подводни светилки PAR56 72W(24*3W)RGB,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот

Фабриката за директна продажба 12V LED базен светлина подводни светилки PAR56 72W(24*3W)RGB,Содржи далечинскиот управувач бесплатен

DEN 5508.00
DEN 6480.00
-15 %
Количина на стоки


Ако имате било какви прашања или поддршка потребни од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа бизнис време
Како нов член,јас ќе дадам се од себе за мојот клиент,па ако имаш било каков проблем,ве молиме кликнете на "барај прашање",јас сум многу мило да го побара вашето прашање и да го реши вашиот проблем
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5. Димензија : 178x114mm
7 . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.00 /парче
Фабриката за директна продажба 72 W (24*3 W) RGB Par 56 лер подводни светилки базен светлина,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот
Спецификации :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш.00 /парче
Новиот 2014 Мала моќ 25 W(351pcs) RGB Par56 led базен светлина SMD 12v лер подводни светилки,Содржи далечинскиот управувач US$ 80.00 /парче
Фабриката за директна продажба 18 W RGB Par 56 RGB led базен fiberglass 252pcs led 12v лер подводни светилки,бесплатен превозот САД$ 80. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Враќање
1.00 /парче
Новиот 2014 Единствена светла боја ip68 LED базен светлина 12 V лер подводни светилки PAR56 54 W(18*3 W),бесплатен превозот САД$ 120. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.00 /парче
Фабриката за директна продажба Единствена Боја на 18 W вградени led базен светлина 18*(1 W)компјутери подводни led базен светлина US$ 135. Емитуваат Боја : RGB
5 .
Испорака
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.00 /парче
Фабриката за директна продажба Единствена Боја на 25 W вградени led базен светлина 25 W*(354pcs) подводни led базен светлина US$ 138. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.p
Answer : ___________________________ Note :
1,производ само може да се користи во подводниот ,кои не можат да се испитаат или да се користат до бидете сигурни дека за да се инсталира на водоотпорен светилки и фенери,инаку лесно да се предизвика штета на висока температура.
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.00 /парче
Фабриката за директна продажба 35 W RGB вградени led базен светлина 35 W*(558pcs) подводни led базен светлина US$ 132. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Бренд Име:
LUALS
Карактеристики:
72W PAR56 Подводни Светилки
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 години
Примена:
Базен
сертификација:
CE,FCC,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Напон:
12V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
Подводни Светилки
Led количина:
18 компјутери
димензија:
178*114mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ