.

.

Profissional Труба Отворот 3C/5В/7C Музички Инструмент на Сребрена Позлатен Trompete Додатоци Бесплатен Превозот

Profissional Труба Отворот 3C/5В/7C Музички Инструмент на Сребрена Позлатен Trompete Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 527.52
Количина на стоки


Profissional Труба Отворот 3 C/5В/7 C Музички Инструмент на Сребрена Позлатен Trompete Додатоци Бесплатен Превозот
Пакување Листа : 1x Труба Отворот

боја:
3C, 5C, 7C
Број На Модел На:
труба отворот
Тело Материјал:
Фосфор & Бакар
Површината Материјал:
сребро позлатен
Бренд Име:
MoonEmbassy
Тон:
труба отворот
Pisiton Материјал:
труба отворот
trompeta:
trompetes
R

Тие исто така купуваат со овој производ