.

.

ОЕМ Т-118/ 16110-49115 Пумпа за Вода(Систем за Ладење) за 2JZ-GE 2JZ-GTE ГШ/ СУПРА

ОЕМ Т-118/ 16110-49115 Пумпа за Вода(Систем за Ладење) за 2JZ-GE 2JZ-GTE ГШ/ СУПРА

DEN 1745.28
Количина на стоки


ОЕМ Т-118/ 16110-49115 Пумпа за Вода(Систем за Ладење) за 2 JZ-GE 2 JZ-GTE ГШ/ СУПРА

Осветленост Дел Број:
16110-49115
Објектот Висина:
20cm
Другиот Дел Број:
Т-118
Бренд Име:
ONESIMUS
Производителот Дел Број:
16110-49115
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
28cm
Објектот Тежина:
1.85kg
Поставување на Возило:
Систем За Ладење
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
28cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ