.

.

бесплатен превозот прилагодено златна логото печат печатење висат tag/облека сјајна хартија замав tag/облека етикета/главниот етикета/бренд

бесплатен превозот прилагодено златна логото печат печатење висат tag/облека сјајна хартија замав tag/облека етикета/главниот

DEN 3835.00
DEN 4080.00
-6 %
Количина на стоки


бесплатен превозот прилагодено златна логото печат печатење висат tag/
облека сјајна хартија замав tag/облека етикетата
стандардна големина : големини во големина 5x9cm сите ред
материјал : 300g/см сјајна хартија

пациентот етикетата е дополнителни трошоци ако е потребно,
сите може да се направи вашето лого и бренд име

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Техника:
Врежана
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
590
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ