.

.

Мини бело Алуминиумски Домување AC85-265V 220Vac Заштеда на Енергија Висока Моќност LED светлото на рефлекторите 3W за Таванот

Мини бело Алуминиумски Домување AC85-265V 220Vac Заштеда на Енергија Висока Моќност LED светлото на рефлекторите 3W за Таванот

DEN 2081.00
DEN 2812.80
-26 %
Количина на стоки


Мини бело алуминиумски домување AC85-265 V 220 Vac заштеда на енергија висока моќност led светлото на рефлекторите 3 W за таванот
Карактеристики : 1. Алуминиумско куќиште и висок luminousness PC Леќа 2. Идеален дисипација на топлина дизајн, 3. Широк зрачење агол, огромен осветлување област 4. Започне без одложување и треперење бесплатно 5. Добра боја рендерирање 6. Без УВ & IR, Без Трепкање и да Доведе слободни
7. Заштеда на енергија систем, заштеда на 50% енергија од конвенционалните Метални halide светилка, Натриум Светлина или HPS светлина
Ние би сакале да се најдете OEM/ODM проект за соработка со вашата компанија, ако е можно.Добредојдовте да биде нашиот следен Ексклузивен Агент . Ние можеме да ви помогне да дизајн вашиот ОЕМ&ODM и сите вашиот кориснички осветлување Заштита на вашиот продажен простор, идеи за дизајн и сите вашите приватни информации параметри
Превозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL/ФЕДЕКС/EMS/ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат . Љубезно ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања на пратката. EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 5-7 работни денови. Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-30 работни денови.(Парцела подолу 2kg) ќе помогне да се направи Царинење и купувачот ќе одговор за било царинска такса на вашето место.
Повратните информации Клиентите Задоволство е клучно важен фактор на нашиот успех. Ви благодариме за да ни остави позитивни повратни информации откако ќе се чувствувате задоволни со парцели,Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист ден. Добредојдовте да контактирате со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Гаранција и Политика на Враќање Ние обезбеди 2 години гаранција за нашиот производ. Ако led светла скршен во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Ние ги прифати овластен се враќа за размена, или рефундирање во рок од 10 дена од приемот на објектот. Точка мора да биде во оригинална состојба и оригиналниот пакет. Превозот обвиненија не се враќа. Ве молиме ни E-mail еднаш испорака е одложен или парцели се оштетени за време на испорака. Ние сме тука да ви помогнеме.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Гаранција:
2 години
Карактеристики:
Мини КОЧАН светлина
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Моќ Толеранција:
1%
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
YDG-20001350
Напон:
85-265V
Бренд Име:
JOYINLED
Големина:
D52XL19
Се Отвори Дупка:
41mm
Wattage:
3W
Dimmable:
no
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
FESTOON
Е Светилки Вклучени:
Yes
Се Отвори Дупка:
41mm
Dimmable:
no
R

Тие исто така купуваат со овој производ