.

.

200PCS МНОГУ Gdstime 30ММ 30 x 30 x 10ММ 2Pin 5V Brushless DC Кулер Фан

200PCS МНОГУ Gdstime 30ММ 30 x 30 x 10ММ 2Pin 5V Brushless DC Кулер Фан

DEN 8634.72
Количина на стоки


DC 5 V 2 P Brushless Axial Индустриски Проток на Вентилаторот за Ладење 30мм 30x30x10mm 3010 S
Параметри :
Димензии : 30x30x10mm
· Приклучок : PH2.0-2 P
· Номинална Напон : DC : 5 V
· Номинална Струја : 0.2±10% Amp
· Номинална Брзина : 11000±10%вртежи во минута
· Проток на воздух : 4.12 CFM
· Бучава : 26±10%велика британија
· Поаѓајќи Од Типот : Ракав
· Животот : 35000 часа
· Кабел Lenght : 13cm
· Нето тежина : 8 g/еез
Пакување Вклучуваат : 200 КОМПЈУТЕРИ
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

Бучава:
26dBA
Фан Живот:
40000 часа
Број На Модел На:
вентилаторот за ладење
Бренд Име:
gdstime
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
conmon
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Големина:
30 x 30 x 10ММ
R

Тие исто така купуваат со овој производ