.

.

2500mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

2500mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4896.00
Количина на стоки


- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.Ако не се итни нашите производи.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.ние може да направи најдобро за вас
3. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.Тоа е десно.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ