.

.

Нови Шофершајбната ветробранското стакло одговара за Хонда NSR250 MC21 1990-1993 91 92 Мотоцикл

Нови Шофершајбната ветробранското стакло одговара за Хонда NSR250 MC21 1990-1993 91 92 Мотоцикл

DEN 1430.88
Количина на стоки

Дел Име : Мотоцикл Шофершајбната
Fitment : Хонда NSR250 MC21 1990-1993
Боја : Како на сликата покажува
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика
Пакет : 1 ×Шофершајбната 100% Сосема Нов,Лесно да се инсталира. Професионалната Инсталација, се препорачува. На шофершајбната може да се заштити мотоцикл ентузијасти од ветрот, фрлени-up карпи, остатоци и грешки. Тоа е солиден хардвер, така што тие се стабилни. Ветробранското стакло ќе ги одврати повеќе правец за поудобно возење, и ова го прави повеќе релаксирачки и безбедно возење. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани. Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17.1% 58.3% 10.6% 10.5% 3.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 43.2% 29.1% 13.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11.4% 40.0% 24.3% 17.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9.1% 22.2% 31.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3.1% 44.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2.0% 10.1% 19.4% 32.8% 35.7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0.6% 11.2% 22.3% 31.4% 34.5% Наплата Бразил го Оценувате (точка пристигна) 1.1% 13.2% 23.7% 36.4% 25.6% Наплата
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Времето за испорака е од 3-7 работни дена. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Се ВРАЌА
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и на ваше задоволство.
Ако стоката да пристигне неисправни имате до 14 дена од денот на приемот да контактирате со нас.
Предмети мора да се врати во нивната оригинална и неискористени состојба. Било која цена да се врати за не-дефектен производ или замена на производот се на товар на купувачот

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI
Име На Модел:
gsxr1000
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Висок Квалитет Направени
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Motobike Направи:
Suzuki
R

Тие исто така купуваат со овој производ