.

.

New 50pcs Двојно Срце Љубов Свадба Корист Лента Свадба Rhineston Токи Лизгачи BK18

New 50pcs Двојно Срце Љубов Свадба Корист Лента Свадба Rhineston Токи Лизгачи BK18

DEN 1056.00
Количина на стоки

Фенси и glittery срце-форма на слајд токи Украсени со круг на пенливи rhinestones Совршен за декорација на свадба, лакови за коса, кукла облека, карти, scrapbooks, подарок кутија, итн. Може да додадете еден допир на елеганција на вашиот предмети Големина (L x W ) : Срце облик еден : Approx31*24mm Материјал : Сребро позлата железо и кристал Боја : Сребро Пакетот Вклучува : 50pcs слајд токи

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Срцето
Бренд Име:
Engood
Техника:
позлата
Материјал:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
Срцето
Број На Модел На:
BK18
Големина:
32*27mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ