.

.

Бесплатен Превозот 20PCS/многу Најновите Принцеза Превоз Форма Масло Капка Мода Ѓердан Приврзоци Метал Злато на Ѕвонење Легура Внесување Pendant

Бесплатен Превозот 20PCS/многу Најновите Принцеза Превоз Форма Масло Капка Мода Ѓердан Приврзоци Метал Злато на Ѕвонење Легура

DEN 400.00
DEN 444.00
-10 %
Количина на стоки

Илјадници производи за избор,ние ќе го испратите на повеќе и повеќе предмети од ден на ден.
се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање ако сте примиле нашите производи кои се на бои
се малку различни со слики.88 /торба
Мини Цел 20pcs мешани 12*15 MM Шарени Масло Капка Петокрак Облик DIY Хривнија Шарм Лебди Locket Накит Шарм US$ 8.Бесплатен превозот ленти стил метални легури телефон синџир шарм.Бесплатен превозот е со CPAM ,тоа ќе потрае малку подолго од експрес,доколку ви треба
предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин,но во однос на превозот цена
ќе биде на ваша сметка.99 /торба
Моден бесплатен превозот 10pcs 25*29 MM рамен ѓердан DIY приврзоци Злато на ѕвонење позлатен круг на часовникот форма капка масло легура накит шарм US$ 9.78 /многу
парчиња / многу
Мини Цел 10 PCS 17*25мм прекрасна јазол лакови декорирани животинско мачка форма хривнија шарм.
Слики :
Сите слики биле зеде со себе,бои може да се разликува малку се должи на осветлување и
флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.Бесплатен превозот 22*21 MM масло телефон синџир шарм.21 /торба
Мини Цел 20 PCS убавината на животните мачка форма легура diy хривнија декорација шарм.99 /многу
парчиња / многу
Мини Цел 20 PCS цртан филм животинско зебра коњ форма масло капка легура хривнија diy декорација шарм со златна боја галвански US$ 8.11 /многу
парчиња / многу
Мини Цел 20pcs Микс шари, бои за масло капка чадор форма легура хривнија накит декорација шарм.Масло се откажат златна боја позлатен лим шарм. Ако не сте го добиле вашиот пакет,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 4 дена; или, ние ќе
бродот вашиот објект врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека тоа е точно.Повеќе внимателен на нашите клиенти,да ги задржи комуникација и најдобра услуга. Ако не сте задоволни со нашата
производи,ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезда резултат со повратни информации,ние ќе
се високо ценети од тоа.85 /многу
парчиња / многу
Мини Цел 20pcs 21*24mm симпатична масло капка кормило форма легура хривнија накит и телефон синџир декорација шарм. Објектите може да изгледа помал од слики
покажува,ве молиме да обрнете внимание за да големини информации,ви благодариме!
Превозот :
1.99 /многу
парчиња / многу
Мини Цел 20pcs се меша бои мали животни мачка форма масло капка шарм за diy хривнија накит и телефон синџир декорација.Ние секогаш треба
вашиот предлог!
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Пакување детали :
Најновите Мини Цел 20pcs 20pcs мешани 14*18 MM Шарени Масло Капка Петокрак Облик DIY Хривнија Шарм Лебди Locket Накит Шарм US$ 9. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во
царинење или друга причина.78 /многу
парчиња / многу
.DIY метал симпатична шарм.Легура шарм.Ние и ветуваме на ист квалитет, но многу competive цена,спаси секој денар за клиентите.99 /многу
парчиња / многу
Мини Цел 20pcs се меша бои diy телефон синџир хривнија накит декорација шарм Кристал го отвори жена чанта форма масло шарм.

Метална боја:
микс, црна, розова, топла розова, виолетова, сина
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
легура масло капка шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
realyK·S
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Обликотшема:
превоз
Количина:
20pcs
Големина:
about 15*16mm
боја:
случајно микс
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Тие исто така купуваат со овој производ