.

.

Оригиналниот Печати ја главата QY6-0072 глава за печатење Компатибилен За Canon IP4600 IP4680 IP4700 IP4760 MP630 MP638 MP640 MP648 Печатач Глава

Оригиналниот Печати ја главата QY6-0072 глава за печатење Компатибилен За Canon IP4600 IP4680 IP4700 IP4760 MP630 MP638 MP640

DEN 1680.00
Количина на стоки

Оригиналниот Печати ја главата QY6-0072 глава за печатење Компатибилен За Canon IP4600 IP4680 IP4700 IP4760 MP630 MP638 MP640 MP648 Печатач Глава
Пакување : Неутрален или оригиналниот
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
QY6-0072
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја главата глава за печатење Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот реновирана
Одговараат На Печатач :
За IP4600 IP4680 IP4700 IP4760 MP630 MP638 MP640 MP648
Тест:
100% тестирано
R

Тие исто така купуваат со овој производ