.

.

30 компјутери/многу Широк чипка headband Бисер Разубавувањето Ткаенина Цвет headband

30 компјутери/многу Широк чипка headband Бисер Разубавувањето Ткаенина Цвет headband

DEN 1399.00
DEN 1771.20
-21 %
Количина на стоки


НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран. Цвеќе не може да биде симната од headbands . Цвет : Ткаенина
Бои : 14 Бои како сликата . Сите бои се предмет на реалните предмети . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. На тежина и големина се само за вашиот референца .
Headband големина : 4 * 36-37 cm ( 1. Многу симпатична !!
Одлично за секојдневна облека . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. Ви благодариме за вашето разбирање.
Тоа ќе потрае 7-20 дена.
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Многу ви благодариме за вашето купување!
. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.5" * 14" )
Карактеристики : Мек материјал , убава дизајн , многу светли бои .
Големина : цвет должина : околу 4,3 "(11-11.
EMS : 6-12 дена пристигна . Фото Probs !! Или Партија .
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат. (може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
Answer : ___________________________ Note : 1 , цвеќињата се во прилог на headbands со лепак .
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС . Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
Пакување :
1. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
2, Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот .
Пакетот вклучува : 30 компјутери .

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
FD106
Тип На Објект:
Headwear
боја:
14 бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ