.

.

Златен Тон Луксузни Прекрасни Свадба Накит Сетови Тробојка Бисер Кристал Кристал Diamante Матурска Партија Булчински Ѓердан Обетки

Златен Тон Луксузни Прекрасни Свадба Накит Сетови Тробојка Бисер Кристал Кристал Diamante Матурска Партија Булчински Ѓердан Обетки

DEN 479.52
Количина на стоки


Општ Опис Ѓердан Должина : 16.5"(47cm ) плус 3"(7cm)продолжување на синџирот. Earring големина : 1"*0.6" (2.5 cm*1.5 cm приближно) Бисер Големина : бисери се Faux Бисери ,дијаметар е 6mm и 8мм прибл. Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет Јасно Австриската Кристал Кристал, Злато Позлатен Лим s Може да се носи како булчински додаток Совршен објект за вашата свадба партии, специјални настани, итн.
Ние ќе брод во Светот .
Превозот и Ракувањето со плаќање ги опфаќа пакување, складирање и дистрибуција на трошоците.
Нарачките обично се испраќаат во рок од 3 ДЕНА по уплатата.
Време на испорака за 15-40 дена по примиле исплата.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации како што не може да го реши секој проблем.
Ве молиме падна слободни да побарате од нас да побарате од нас да се утврдат проблемите ако имате било какви прашања.
100% задоволството на гарантира.
Може да се врати на објект за целосна наплата ако не сте задоволни.
Било какви проблеми со предмети ќе примите мора да бидат пријавени на нас во рок од 3 дена.
Предмети мора да се врати во првобитната состојба во која тие werre примени.
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги на нашите клиенти.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
NS-101
Материјал:
Бисер,Од Легиран Кристал Кристално
Достапни бои:
Злато
Гем Боја:
Јасно
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ